Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Güzelbahçe’nin Filizleri

 
  
 
     
Güzelbahçe’nin Filizleri

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Güzelbahçe’nin filizleri- Her Site, Apartman, Esnaf Bir Öğrenci Okutuyor’’ projemiz; yerel yönetim ile halkın el ele vererek, hayata geçirebileceği en önemli sosyal sorumluluk projesi olduğunu düşünüyoruz.

Güzelbahçe Kent Konseyi’nin, eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla başlattığı ‘’Güzelbahçe’nin filizleri-Her site, apartman, esnaf bir öğrenci okutuyor’’ projesi büyük destek görüyor. Güzelbahçe’de ihtiyaç sahibi ve başarılı üniversite öğrencilerine burs verecek olan siteler arasında yer alan Kahramandere Mahallesi’ndeki Zeynep Bakyüksel Konakları’nın girişine plaket asıldı. Güzelbahçe Kent Konseyi Başkanı Ozan Parlar, “Burs ücretleri, destek veren site/apartman yönetimleri ya da esnaflar tarafından direkt öğrencinin hesabına yatırılacak. Öğrencinin banka hesap ve iletişim bilgileri yapılacak olan samimiyet protokolünde yer alacaktır. Güzelbahçe Kent Konseyi ve Güzelbahçe Belediyesi, bu işin sadece koordinasyonunu üstlenecek. Öğrencilerin şartları ile eğitim süresi boyunca takibini yapacaktır. Siteler/Apartmanlar/Esnaflar, birden fazla öğrenciye de burs verebilme yetkisine sahip olacaklar. Projeye katılan her bir sitenin/apartmanın/Esnafın kapı girişine ‘’Bu Sitenin/Apartmanın/Esnafın Bir Öğrencisi Var’’ plaketi asılacak” dedi. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Güzelbahçe’nin filizleri- Her Site, Apartman, Esnaf Bir Öğrenci Okutuyor’’ projemiz; yerel yönetim ile halkın el ele vererek, hayata geçirebileceği en önemli sosyal sorumluluk projesi olduğunu düşünüyoruz. Sosyal demokrasi ve insan odaklı belediyecilik anlayışımızla ortaya çıkan bu toplumsal dayanışmada, halkımızı yanımızda görmekten büyük onur duyacağız” diye konuştu.

Facebook Twitter

 

İzmir

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var


Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi

Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi 

İzmir Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim