Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Karabağlar Belediyesi, İzmir Barosu’yla Ortak Projelere İmza Atacak

 
  
 
     
Karabağlar Belediyesi, İzmir Barosu’yla Ortak Projelere İmza Atacak

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ikinci kez İzmir Barosu Başkanı seçilen Aydın Özcan’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Selvitopu, yeni yönetime başarılar dilerken, baro ve belediye arasında sosyal, kültürel alanlarda ortak projelerin hayata geçirilmesi de ele alındı.

16 Ekim’de gerçekleştirilen İzmir Barosu Olağan Genel Kurulu’nda yeniden Baro Başkanı seçilen Aydın Özcan, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu makamında kabul etti. İzmir Barosu Genel Sekreteri Atalay Aksay’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Selvitopu, yeniden başkan seçilen Aydın Özcan ile yeni yönetim kurulu üyelerini kutladı. Ortak akılla yönetiyoruz Özcan ve ekibine başarılar dileyen Başkan Selvitopu, Karabağlar’ı yönetirken sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, muhtarlar ve vatandaşların da görüş ve önerilerini dikkate aldıklarını, Karabağlar’ı ortak akılla yönettiklerini belirterek, bu doğrultuda Karabağlar halkının yararına olacak her türlü projede İzmir Barosu ile de dayanışma içerisinde çalışmaya hazır olduklarını söyledi. Göreve geldiği günden bugüne yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde de bulunan Başkan Selvitopu, çocuklara, gençlere ve kadınlara yönelik sosyal projelere değindi ve bu konularda İzmir Barosu ile ortak projeleri hayata geçirebileceklerini ifade etti. İşbirliğine hazırız Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmir Barosu Başkanı Aydın Özcan da baro olarak yerel yönetimlere önem verdiklerini belirterek, bu doğrultuda hayata geçirilecek ortak projelerden de mutluluk duyacaklarını söyledi. Özcan, “Vatandaşlarımızı hukuksal alanda bilgilendirmek, bilinçlendirmek için baro olarak desteğe hazırız. Özelliklere çocuklara ve kadınlara yönelik eğitimleri oldukça önemsiyoruz. Sayın Selvitopu’nun bu doğrultuda atmış olduğu adımlar da son derece önemli. Bizler de işbirliğine hazırız ve önümüzdeki günlerde çalışmalara başlayacağız.” Dedi.

Facebook Twitter

 

İzmir

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var


Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi

Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi 

İzmir Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim