Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Sivaslı Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

 
  
 
     
Sivaslı Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Sivaslı Halk Eğitim Merkezi, 2015-2016 yılı eğitim döneminde kursiyerlerin hazırladığı el işi ürünleri bir sergiyle beğeniye sundu.

Sivaslı Halk Eğitim Merkezi, 2015-2016 yılı eğitim döneminde kursiyerlerin hazırladığı el işi ürünleri bir sergiyle beğeniye sundu. Serginin açılış törenine Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, Sivaslı Kaymakamı Mutlu Akyol, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, daire müdürleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı. Törende konuşan Vali Ahmet Okur eğitimin doğumdan, ölüme kadar hayatının her alanında vazgeçilmez bir unsur olduğunu belirterek " Bugün özellikle ülkemizin doğusu ve güney doğusunda gençlerimizin bir kısmını biz topluma kanalize edememiş durumdayız. Günümüzde sokaklarda terör adı altında bir birinin canını acıtmak için gayret gösteren kesimleri malesef eğitmediğimiz kesimlerdir. Türkiye Cumhuriyeti devletinin ufku açıktır. Eğitim bizim için çok önemlidir. Gençlerimizi okumaya başladığı günden itibaren yaşayacakları sorunlar ve gelecek hakkında bilgilendirmek ve onları doğru yöne yönlendirmek konusunda önemli sorumluluklarımız bulunuyor" dedi. Konuşmaların ardından Vali Ahmet Okur, okuma yazma kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını verdi. Sertifika töreninin ardından Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, Halk Eğitim Merkezi 2015 - 2016 yılı eğitim döneminde kursiyerler tarafından hazırlanan el işi ürünleri sergisini diğer davetlilerle birlikte açtı.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim