Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Anneler Okuyor

 
  
 
     
Anneler Okuyor

Uşak İli Sivaslı İlçesi Atatürk İlkokulunda bir ilk daha gerçekleştirildi. Anasınıfı annelerinin katılımıyla kitap okuma ve yarışma adı altında anlamlı bir etkinlik yapıldı.

Uşak İli Sivaslı İlçesi Atatürk İlkokulunda bir ilk daha gerçekleştirildi. Anasınıfı annelerinin katılımıyla kitap okuma ve yarışma adı altında anlamlı bir etkinlik yapıldı. Etkinliğin amacı, okul ve aile iş birliğinin geliştirilmesini, velilerin okulu sahiplenme duygusunun artırılmasını ve annelerin çocuklarına iyi örnek olmalarını sağlamaktır. İlçemiz Atatürk İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni İlksen ARSLAN ÇOŞGUN’ un gözetiminde 06.04.2016 Çarşamba günü 13(On üç) anasınıfı öğrenci velisine dağıtılan aynı isimli roman kitabıyla başlatılan “Annelerimiz Okuyor ve Yarışıyor” adlı proje kapsamında anasınıfı anneleri okulda başlattıkları okuma çalışmalarına, evlerinde devam ederek hazırlandılar. 06.05.2016 Cuma günü saat:14.00’de anasınıfı annelerine okudukları roman kitabından hazırlanan 20(Yirmi) soruluk testi cevaplandırmaları istendi. Yapılan sınav sonunda anasınıfı annelerinden Güldane ETİZ, Şerife URHAN, Elif KAHRAMAN ve Saibe ÜŞÜMEZ dereceye girdiler. Dereceye giren velilere ödülleri Okul Öncesi Eğitim Şenliği etkinliklerinde verileceği belirtildi. Okul Müdürü Hüseyin KÜÇÜK böyle anlamlı bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Anasınıfı Öğretmeni İlksen ARSLAN ÇOŞGUN olmak üzere böyle bir etkinliğe katılan anasınıfı öğrenci velilerine teşekkür ederek bu tür etkinlikleri geliştirerek yaygınlaştıracaklarını belirtmiştir. İlçemiz Atatürk İlkokulunun düzenlemiş olduğu etkinlikten dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür eder, bu tür çalışmaların yaygınlaştırılarak geliştirilmesini temenni ederiz.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim