Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Geleceklerini Ağaçlandırdılar

 
  
 
     
Geleceklerini Ağaçlandırdılar

Eğitimden sonra Atatürk İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri gözetiminde Genç TEMA üyeleri ile birlikte bahçe de belirlenen yerlere TEMA üyelerinin getirmiş oldukları tüplü çam fidanlarını, TEMA üyelerinin kazmış olduğu çukurlara büyük bir dikkatle dikerek toprakla buluşturdular ve can suyu verdiler.

Uşak Sivaslı Atatürk İlkokulu Öğrencileri, Genç Tema üyesi Uşak Üniversitesi öğrencileri ile birlikte okul bahçesine ağaç diktiler. 10 Mayıs 2016 Salı günü Genç Tema üyesi 9(Dokuz)Uşak Üniversitesi öğrencisinin katıldığı etkinlikte, Genç Tema Topluluk Başkanı Özlem BODUR tarafından, İlçemiz Atatürk İlkokulu 4/A ve 4/D sınıfı öğrencilerine, öğretmenleri Emine KARAGÖZ ve Kader BULUT gözetiminde TEMA ve ağaçlandırmanın önemi hakkında eğitim verildi.Genç TEMA üyeleri öğrencilere boyama kartları dağıtarak boyama etkinliği gerçekleştirdi. Eğitimden sonra Atatürk İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri gözetiminde Genç TEMA üyeleri ile birlikte bahçe de belirlenen yerlere TEMA üyelerinin getirmiş oldukları tüplü çam fidanlarını, TEMA üyelerinin kazmış olduğu çukurlara büyük bir dikkatle dikerek toprakla buluşturdular ve can suyu verdiler. Okul bahçesine toplam 37(Otuz yedi) adet çam fidanı dikildi. Artan çam fidanları evlerinin bahçelerine dikilmek üzere öğrencilere dağıtıldı. Okul Müdürü Hüseyin KÜÇÜK geleceğimizin güvencesi olan öğrencilerimizde ağaç sevgisini kazandırmak için böyle bir etkinlikte emeği geçen başta Genç TEMA Topluluk Başkanı Özlem BODUR ve arkadaşlarına, Sınıf öğretmenleri Kader BULUT ve Emine KARAGÖZ ’e, Müdür Yardımcısı Hüseyin KOLDEMİR’ e ve öğrencilere teşekkür ederek, böyle anlamlı etkinliklerin artarak devam etmesi gerektiğini söyledi. İlçemiz Atatürk İlkokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerine, Genç TEMA üyelerine gerçekleştirmiş oldukları bu anlamlı etkinlikten dolayı teşekkür ederiz.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim