Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Güzelbahçe’de Asker Anneleri “Yılın Anneleri” Ilan Edildi

 
  
 
     
Güzelbahçe’de Asker Anneleri “Yılın Anneleri” Ilan Edildi

“ Bu terör olayları olmasa daha iyi olacağız. Oğulumun sesini duymadığım an çok kötü oluyorum. Artık televizyonu ve haberleri izleyemiyorum. Oğlum fotoğrafını gönderdi korkumdan asamıyorum. Askerden döndükten sonra asacağım.”

Güzelbahçe Belediyesi, ilçede oturan ve vatani görevlerini yapan askerlerin annelerini “Yılın anneleri” ilan etti. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Güzelbahçe’de ikamet eden ve halen vatani görevde bulunan askerlerin annelerini “Yılın anneleri” ilan ederek ziyaret etti. Asker annelerine “Sizler yaşadığımız bu terör olayları nedeniyle hergün adeta ölüp ölüp diriliyorsunuz. Vatan topraklarımızı koruyan ve sayelerinde rahatça uyuduğumuz Memetçiklerimizin annelerini yılın anneleri ilan ettik. Bu vesileyle askerdeki evlatları yerine ziyaret ederek ellerinden öptük” dedi. Başkan İnce, Atatürk Mahallesi’nde oturan Mardin’in Midyat ilçesinde vatani görevine yapan Erdi Yılmaz’ın ailesini ziyaret etti ve annesi Yasemin Yılmaz’a “Askerdeki oğlun Erdi’nin adına Anneler Gününüzü kutlamaya geldik. Allah askerliğini yapıp evine sağ salim dönmesini nasip etsin. Ülkemiz de artık bu terör belasından bir an evveller kurtulmasını diliyoruz. Ben askere giderken terör vardı, şimdi oğlum askere gidecek hala terör belası var” diye konuştu. Asker annesi Yasemin Yılmaz da Başkan İnce’ye ziyareti için teşekkür etti ve şöyle konuştu: “ Bu terör olayları olmasa daha iyi olacağız. Oğulumun sesini duymadığım an çok kötü oluyorum. Artık televizyonu ve haberleri izleyemiyorum. Oğlum fotoğrafını gönderdi korkumdan asamıyorum. Askerden döndükten sonra asacağım.” Başkan İnce, ilçede halen askerde olan 20 gencin annesini “Yılın Anneleri” olarak seçtiklerini söyledi

Facebook Twitter

 

İzmir

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var


Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi

Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi 

İzmir Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim