Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Şampiyon Güreşçileri Sivaslı Kaymakamı Makamında Kabul Etti

 
  
 
     
Şampiyon Güreşçileri Sivaslı Kaymakamı  Makamında Kabul Etti

29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde Uşak Kalfa Spor Tesislerinde düzenlenen İl Şampiyonasında 31 Ağustos Orta Okulu Şampiyon olarak ilçeye döndü.

2015-2016 Yılı Okullar Arası Serbest Güreş İl Şampiyonasında ilçemizi 31 Ağustos Orta Okulu ve Cumhuriyet Orta Okulu temsil etti. 29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde Uşak Kalfa Spor Tesislerinde düzenlenen İl Şampiyonasında 31 Ağustos Orta Okulu Şampiyon olarak ilçeye döndü. 11-12 Yaş kategorisinde Ömer Kurt, Öztürk Kara ve Baran Demir kilolarında 1. olurken 13-14 Yaş kategorisinde Tarık Can Uykun, Edip Tülü, Cafer Bahadır 1. , Sezgin Kocamış 2. oldu. Cumhuriyet Orta Okulu öğrencilerinden Samed Türkmen ve Resul Budak 13-14 Yaş kategorisinde kendi kilolarında 1. olurken, 11-12 Yaş kategorisinde Yaşar Çakmak ve Merthan Poyraz kendi kilolarında 2. olarak ilçeye madalyalarla döndüler. 13-14 Yaş kategorisinde dereceye giren güreşçiler Yalova ilinde düzenlenecek olan gurup müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Başarılı olan öğrencileri ve öğrencilerin başarılarına yardımcı olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Veli Kuş’u, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Devran Temel’i, 31 Ağustos Orta Okulu Müdürü Yaşar Özkan’ı, Cumhuriyet Orta Okulu Müdürü Mehmet Nur Gülper’i ve Güreş Antrenörü Cihan Ali Özbek’i makamında kabul eden Kaymakamımız Sn. Mutlu Akyol; başarılarından dolayı öğrencileri, antrenörü ve yöneticileri tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim