Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Hem Güzelleşiyor Hem De Sosyalleşiyorlar

 
  
 
     
Hem Güzelleşiyor Hem De Sosyalleşiyorlar

Buca Belediyesi’nin annelerin boş zamanlarını keyifle geçirmeleri için hizmete açtığı ‘Anneler Kulübü’ Bucalı anneler tarafından çok sevildi. Annelerin haftada üç gün ücretsiz yararlandığı, keyifli vakit geçirebilecekleri aktivitelerin yer aldığı Kulüp, yoğun talep üzerine hafta da 5 gün hizmet vermeye başladı

Buca Belediyesi’nin ilçedeki anneleri 365 gün şımartmayı hedefleyerek hayata geçirdiği Anneler Kulübü’nün hizmet süresi Bucalı annelerden gelen yoğun talep üzerine haftada 5 güne çıkartıldı. ‘Annelerimizi Şımartıyoruz’ sloganıyla hayata geçirilen Anneler Kulübü’nde günlük saç bakımı ve makyajlarını ücretsiz olarak yaptıran anneler, günün stresini de canlı müzik eşliğinde kahvelerini yudumlayarak atıyor. Anneler Kulübü’nün verdiği hizmetler ile evden dışarı çıkma, güzelleşme ve sosyalleşme imkanı bulduklarını belirten anneler, Buca Belediyesi ailesine bu hizmet için teşekkür etti. Buca Belediyesi’nin annelerin boş zamanlarını keyifle geçirmeleri için hizmete açtığı ‘Anneler Kul Anneler Kulübü’nde ki ücretsiz aktiviteler ile keyifli zaman geçirdiklerini söyleyen Bucalı anneler, saç bakımı ve makyaj hizmeti ile kendilerini daha iyi hissettiklerini söyledi. Anneler Kulübü sayesinde evden dışarı çıkma imkanı bulduklarını ve burada yeni arkadaşlar edinerek sosyalleştiklerini belirten anneler, başta Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ve emeği geçenlere teşekkür etti. Anneler Kulübü’ Bucalı anneler tarafından çok sevildi. Annelerin haftada üç gün ücretsiz yararlandığı, keyifli vakit geçirebilecekleri aktivitelerin yer aldığı Kulüp, yoğun talep üzerine hafta da 5 gün hizmet vermeye başladı. Şirinyer’deki Buca Belediyesi Kadın Aktivite Merkezi’nin 2. katında hizmet veren Anneler Kulübü’nde, annelerin günlük saç bakımı ve makyajları yapılırken, kahve köşesinde günün stresini canlı gitar dinletisi eşliğinde atmaları sağlanıyor. Anneler ayrıca Anneler Kulübü’nde kurulan “Dilek Ağacı”na belediyeden beklentilerini, “Dertli Ağaca” ise kişisel sıkıntılarını yazabiliyor. Kulüp gereğinde sosyolog desteği de sunuyor.

Facebook Twitter

 

İzmir

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var

İzmir'de NATO lojmanlarına silahlı saldırı: Gözaltılar var


Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi

Son dakika… CHP Buca adayını değiştirdi 

İzmir Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim