Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

2. Ulusal Fotoğraf Yarışması'na Yoğun İlgi

 
  
 
     
2. Ulusal Fotoğraf Yarışması'na Yoğun İlgi

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Denizli il sınırları içindeki doğal, tarihi ve kültürel güzellikler ile kentsel ve kırsal yaşamı anlatan karelerin yarışacağı "Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması" müracaatları 13 Kasım'da sona eriyor.

Denizli il sınırları içindeki doğal, tarihi ve kültürel güzellikler ile kentsel ve kırsal yaşamın ön plana çıkarılacağı, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile DEFSAD'ın bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği "Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması" büyük ilgi görüyor. Denizli’de Kırsal Yaşam" (Köylerde tarım, hayvancılık, gelenekler, bayramlar, düğünler, evlerde ve sokaklarda yaşam), "Denizli’de Kentsel Yaşam” (Kent içinde, evlerde, çarşı-pazarlarda, eğlence yerlerinde, cadde ve sokaklarda, parklarda ve benzeri yerlerde yaşam) ve "Denizli’de Doğa” (Denizli’nin doğal güzellikleri, gölleri, dağları, çiçekleri, böcekleri, kuşları, ağaçları, yabani hayvanları ve benzeri kentin doğal zenginlikleri) olmak üzere 3 ayrı kategoride ele alınacak olan yarışma için müracaat eden çok sayıda kişi Denizli'yi en iyi şekilde anlatacak kareler ile yarışacak. Amatör ve profesyonel binlerce fotoğraf severin katılacağı yarışma için belirlenen müracaat tarihi 13 Kasım 2015 Cuma günü saat 23.00'te sona erecek. Fotoğraflar online gönderiliyor Yarışmaya her kategoride en fazla 4 adet sayısal renkli fotoğraf ile katılabileceği kaydedilirken, eserler yarışmaya sadece www.tfsfonayliyarismalar.org adlı internet adresinden gönderilebiliyor. Eserlerin gönderilmesi ise www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden, üyelik ve fotoğraf gönderme yönergeleri takip edilerek gerçekleştirilebiliyor.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim