Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Tatar Ortaokulunun Büyük Başarısı

 
  
 
     
Tatar Ortaokulunun Büyük Başarısı

“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapılmıştır. Elektronik ortamda bağımsız akademisyenler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu 123 çalışmaya saha ziyaretleri yapılmış ve saha ziyaretleri sonucunda Bakanlıkça Yedi Bölgemizin birincileri ilan edilmiş tir.”

Uşak’ın Sivaslı İlçesi Tatar Ortaokulu büyük bir başarıya imza atarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri “Ege Bölgesi birincisi olarak İlimizi ve Ege Bölgesini Türkiye finallerinde temsil etme hakkını kazanmıştır. Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığınca gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapılmıştır. Elektronik ortamda bağımsız akademisyenler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu 123 çalışmaya saha ziyaretleri yapılmış ve saha ziyaretleri sonucunda Bakanlıkça Yedi Bölgemizin birincileri ilan edilmiş tir.”Okulumu Seviyorum”isimli projeyle bir çok özel ve Büyükşehir okulu arasından Ege Bölgesi birincisi olan Tatar Ortaokulu na Türkiye Finallerinde başarılar diliyoruz…… 26 Ekim 2015 günü İzmir ´de yapılan ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Temel SARI, Ertuğrul Gazi İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet ARI, Tatar Ortaokulu Müdürü Mehmet ÖZDEMİR ve Okul Müdür Yardımcısı Özlem ORHAN ´ın katılımlarıyla Ege Bölgesi Birincilik Ödülünü ve Beratını törenle aldı.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim