Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

“Çalışan Kadınlarımız” Resim Sergisi

 
  
 
     
“Çalışan Kadınlarımız” Resim Sergisi

Sergi açılışına çok sayıda sanatseverin yanı sıra Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu ve sanatçını annesi yazar Huriye Saraç ta katıldı.

Resim Sanatçısı Hamidiye Türkan Kurt’un “Çalışan Kadınlarımız” ismini verdiği resim sergisi açılışı Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde yapıldı. Sergi açılışına çok sayıda sanatseverin yanı sıra Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu ve sanatçını annesi yazar Huriye Saraç ta katıldı. 20’inci kişisel sergisinin açılışında konuşan sanatçı Kurt “ iki yıl önce İbramaki Sanat Galerisini ziyaret ettiğimde kendi eserlerimi de burada sergilemek istemiştim bu gün bu isteğimi gerçekleştiriyorum. Çünkü bu galeri taş mimarisi ile benim Anadolu temalı eserlerimle bütünleşen bir yer. Eserlerimi yaparken Anadolu kadını konu aldım çünkü onlar sanata yakışır şekilde emekleriyle samimiyetleriyle dostluklarıyla varlar. Ben kadınları renklerle anlatmaya çalıştım umarım sizler tarafından beğenilir. Bana bu fırsatı sunduklarından dolayı Kuşadası Belediyesine teşekkür ederim” dedi. Facebook Twitter

 

İzmir

Balçova Kaymakamı'ndan Huzurevi Sakinlerine Vefa Ziyareti

Balçova Kaymakamı'ndan Huzurevi Sakinlerine Vefa Ziyareti


İzmir’in En Güzel 10 Köyü

İzmir’in En Güzel 10 Köyü 

İzmir Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim