Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

İzmir'de Süslü Kadınlar Bisiklet Turu heyecanı

 
  
 
     
İzmir'de Süslü Kadınlar Bisiklet Turu heyecanı

Herşey 3 yıl önce burada başladı. İzmir’li Sema Gür, bir pazar günü kadın arkadaşlarını süslenip püslenip bisiklet turu yapmaya davet etti

İzmir’li Sema Gür, bir pazar günü kadın arkadaşlarını süslenip püslenip bisiklet turu yapmaya davet etti. 2013 yılında bir pazar günü Konak Medyanı Saat Kulesi önünde buluştular ve birlikte sokaklarda “egzoz dumanına karşı parfüm kokusu” olsun sloganları ile pedal çevirdiler. Bu turun rengarenk fotoğraflarını görenler, biz de gelseydik, keşke haberimiz olsaydı dediler.

süslü kadınlar bisiklet turu-2013 izmir
 
2014 yılında Süslü Kadınlar Bisiklet Turu facebookta etkinlik açılarak duyuruldu ve bu sefer Konak Meydanı’nda bir önceki yıla göre iki katı fazla kadın vardı. Hepsi süslü, balonlu, çiçekli ve çok güzel. Fotoğrafları gören Türkiye’nin bir çok yerinden kadın,” keşke bizim yaşadığımız yerde de olsa böyle bir tur” diye mesajlar göndermeye başladılar.


Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 2014 İzmir

Bu yıl Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, 10 kentte eş zamanlı olarak yapıldı. İzmir başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Eskişehir, Adana, Antalya, Bodrum gibi bir çok şehirde kadınlar meydanlarda buluştu ve BARIŞ için pedal çevirdiler.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 2015 İzmir

                                                            Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 2015 İzmir

Her yıl bizlere eşlik eden basın mensuplarına, gazetecilere, fotoğrafçı dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Sayenizde tüm dünya bizi “beğeniyor”. Teşekkürler!

3 yıldır bizleri yalnız bırakmayan, emek harcayarak bisikletlerini ve kendilerini süsleyen, bu turu “tek” ve “özel” kılan tüm kadınlara teşekkür ediyoruz. Aslında bu tur “güzel kadınlar bisiklet turu“, çünkü bisiklete binen tüm kadınlar güzeldir.

Sema Gür, iyiki aklına böyle çılgın bir fikir gelmiş! Tuğba Laçiner, iyiki bize böyle güzel bir logo yaptın, Pınar Pinzuti (bisikletim) iyiki sosyal medya ve websitemizi yapıyorsun.

suslukadinlarbisikletturu.wordpress.com

Facebook Twitter

 

Kadın

Saadet Öğretmen’den İzmir’e 1 Aralık çağrısı

Saadet Öğretmen’den İzmir’e 1 Aralık çağrısı


İzmir'e yakışmadı!

İzmir'e yakışmadı! 

Kadın Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim