Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Büyükşehir Çalışanları Kahvaltıda Buluştu

 
  
 
     
Büyükşehir Çalışanları Kahvaltıda Buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve aileleri kahvaltıda buluştu. Çamlık Parkı'nda düzenlenen etkinliğe Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile eşi Berrin Zolan da katıldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile aileleri Çamlık Parkı'nda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Etkinliğe, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ünal, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, İbrahim Özsoy ve Aytaç Turgut, DESKİ Genel Müdürü Mahmud Güngör, daire başkanları, birim amirleri ve tüm çalışanlar ile aileleri katıldı. Yoğun katlımın olduğu kahvaltıda renkli görüntüler yaşandı. Çalışanlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Zolan, özellikle çocuklarla yakından ilgilendi. Büyükşehir çalışanlarına seslenen Başkan Zolan, "Bugüne kadar yanımızdan hiç ayrılmadınız, aynı bizim heyecanımızı hissettiniz. Bizimle sevdalandınız ve vatandaşımıza en üst seviyede, en kaliteli şekilde hizmet etme konusunda gayret gösterdiniz" dedi. Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Onun ötesinde mesai mefhumu tanımadınız. Ben eşinize çocuklarınıza, anne-babalarınıza hoşgeldiniz diyorum. Belki evinize geç gittiniz, erken çıktınız, hafta sonunuz olmadı. Onun için aileniz haklarını helal etsinler. Ama amaç Denizli'ye hizmet edip güzelleştirmekti. Çok şükür Denizlimizin bugüne geldiği nokta herkesçe malum. İnşallah hep beraber Denizlimize hizmet etmeye devam ederiz diyorum. Davetimizi kırmayıp katıldığınız için her birinize teşekkür ediyorum."

 

"Denizli'de hizmet destanları yazdık"

 

Bakan Zeybekci ise, "Sizler benim yol arkadaşlarım, dava arkadaşlarım, sizler benim Denizli sevdasındaki, hizmet sevdasındaki hizmet arkadaşlarım oldunuz. Denizlimize hizmet eden insanlar olarak benim için ayrı bir öneme sahipsiniz. Denizli'yi 2004 yılında hizmet anlamında devraldığımızda, Denizli hizmetinde ilk yola çıktığımızda, 'olmaz, yapılamaz, gerçekleştirilemez, hayal' denilen, 'hayal görmeyin fazla uçmayın çakılırsınız' denilenleri sizlerle gerçekleştirdik. 'Yapacaklarımıza onların hayali bile yetmez' dediğimiz o büyük sözlerin gerçekleşmesi için her biriniz mutlaka o işlerin bir yerinden tuttunuz. Her biriniz bir yerinden destek verdiniz, bir şekilde bir katkınız mutlaka oldu. Onun için burada olan ve olmayan bütün kardeşlerimize, arkadaşlarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Allah razı olsun" dedi. Bakan Zeybekci, Denizli'de hizmet destanları yazdıklarını kaydederek, "Bunlar nedir diye hatırlayacak olursanız, bu şehirde gözünüze görünen hemen hemen her şeyi 11 yıllık bu dönemde sizlerle beraber yaptık" diye konuştu.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim