Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

İki Adet Taziye Evi Geliyor

 
  
 
     
İki Adet Taziye Evi Geliyor

Vatandaşlarımızın acılı günlerinde yanındayız
Uşak’ta bu konuda beklentilerin olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, ”Vatandaşlarımızın taziye evleri konusunda isteklerine cevap verdik” dedi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte iki adet taziye evi yapılacağını belirtti. Çalışmaların başladığını aktaran Cahan, Aybey ve Sarayaltı Mahalleleri’ndeki taziye evlerinin Uşak halkına hizmet edeceğini iletti.

Uşak Belediyesi vatandaşların beklentilerini gözeten bir yönetim anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Ortak aklı ön plana koyan Belediye yönetimi vatandaşların istekleri doğrultusunda iki projeyi daha hizmete geçiriyor. Bu kapsamda iki mahallede taziye evleri kurulacak. Evlerde vatandaşların gelen misafirlerini rahatça ağırlayabilmelerinin yanı sıra vatandaşların beklentilerini karşılayan bölümlerde yer alacak.

Vatandaşlarımızın acılı günlerinde yanındayız

Uşak’ta bu konuda beklentilerin olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, ”Vatandaşlarımızın taziye evleri konusunda isteklerine cevap verdik” dedi.

Projelerin gidişatı ve son durumları hakkında bilgi veren Cahan, “Projelerimiz şu anda hızla devam ediyor. Öncelikle Aybey Mahallesi’nde başlattığımız çalışmamızda projemizi tamamladık ve ihalesini gerçekleştirdik. Kısa sürede hizmete girecek olan taziye evimiz ilimiz ve bölge için son derece fayda sağlayacak bir nitelikte olacak. Bunun yanında Sarayaltı Mahallemizde de çalışmalarımız sürüyor. Yer belirleme çalışmalarını tamamladığımız ikinci taziye evinin yakın bir zamanda bütün işlemlerinin bitmesini sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Taziye evlerinin her yönü ile kullanılabilir olacağına dikkat çeken Cahan, “Evlerin vatandaşlarımızın acılı günlerinde tam fonksiyonel olması için ne gerekiyorsa olacak” ifadesini kullandı.

Ortak akıl ile

Kentte buna benzer çalışmaların ortak akıl ile ortaya çıktığını vurgulayan Cahan, bundan sonra da vatandaşlara kulak veren bir yapıda olmayı sürdüreceklerini anlattı. Cahan,”İlimizde göreve gelmemiz ile birlikte her zaman vatandaşlarımızın isteklerini gözeten bir şekilde çalıştık. Yapacağımız bütün çalışmaları hemşehrilerimize sunmakla beraber, fikirlerini dikkate aldık. Ayrıca seçim döneminde söylemediğimiz fakat vatandaşlarımızın önerileri ile yeni projeler ürettik. Bundan sonra da şehrin gerçek sahibi olan hemşehrilerimizin düşüncelerini ön plana alan bir şekilde ilimizi marka yapma hedefiyle çalışmalarımız sürecek” diyerek sözlerini noktaladı.  

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim