Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Kaçak Cep Telefonları …

 
  
 
     
Kaçak Cep Telefonları …

Devletimizi büyük zararlara uğratan, kolay para kazanma ve haksız kazanç elde etmek için vatandaşlarımıza da kalitesiz mal sunarak mağdur edilmelerine neden olan her türlü kaçakçılık olayı ile mücadelemize ve ilimizin yanı sıra ilçelerimizin de huzur ve güvenliğinin sağlanması adına yapmış olduğumuz çalışmalarımıza devam edilecektir.

İl Emniyet Müdürlüğümüz, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, Eşme ilçemize yurtdışından kaçak yollarla getirilen cep telefonlarının (kaçak-klon) satışa sunulduğu şeklinde istihbari bilgiler alınması üzerine Eşme İlçe Emniyet Müdürlüğümüz görevlileri ile birlikte müşterek çalışmalar yürütülmüştür.
Bu kapsamda,( 13 )‘ü işyeri (1)’ide otoda olmak üzere (14) ayrı noktada yapılan aramalar sonucunda; 
141 adet Samsung marka, 
19 adet Nokia marka,
6 adet Sony marka,
2 adet Black Berry marka, 
1 adet General Mobile marka,
1 adet Verto marka kaçak/klon olduğu değerlendirilen ve herhangi bir fatura / belge ibraz edilemeyen toplam ( 170 ) adet cep telefonu, ( 54) adet cep telefonu bataryası,
( 18 ) adet PC tablet ele geçirilmiş olup, gözaltına alınan (3) kişiyle ilgili adli tahkikatlar devam etmektedir.

Ayrıca; Uşak İl Emniyet Müdürlüğü ve Eşme İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince Eşme İlçe genelinde bulunan Umuma Açık Eğlence Mekanlarında Kamu Güvenliğini sağlamak amacı ile yapılan“Huzur 64/10” isimli uygulamada;
(3 ) İçkili mekana konsomatris çalıştırmaktan,
(2) işyerine sigara içirtmekten,
(6) şahsa Kabahatler Kanunun 39. Maddesi uyarınca kapalı mekanda sigara içmekten, dolayı idari işlem yapılmıştır. Devletimizi büyük zararlara uğratan, kolay para kazanma ve haksız kazanç elde etmek için vatandaşlarımıza da kalitesiz mal sunarak mağdur edilmelerine neden olan her türlü kaçakçılık olayı ile mücadelemize ve ilimizin yanı sıra ilçelerimizin de huzur ve güvenliğinin sağlanması adına yapmış olduğumuz çalışmalarımıza devam edilecektir.

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim