Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

17 İlçede Hizmetimiz Katlanarak Devam Edecek

 
  
 
     
17 İlçede Hizmetimiz Katlanarak Devam Edecek

Siz kimin malını kime vermeyerek başarı elde etmeye çalışıyorsunuz. Biz Aydın halkına hizmeti sonuna kadar veririz, kimsenin endişesi olmasın. Bu daha başlangıç” diye konuştu.

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı  Özlem Çerçioğlu, 17 ilçeye en iyi hizmeti verebilmek adına ASKi’ye kazandırılan araçların tanıtımını Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen törenle yaptı.

  Araç tanıtımında açıklamalarda bulunan Başkan Çerçioğlu, 17 ilçede çalışma ve hizmetlerimizi katlayarak büyüteceklerini belirterek, “Bünyemize dahil ettiğimiz yeni hizmet araçlarımızla 17 ilçemizde vatandaşlarımıza en etkin ve kaliteli hizmeti vereceğiz.  31 tane iş makinesini kiralayarak ASKİ Genel Müdürlüğümüze kazandırdık.  Allah kazasız belasız araçlarımızı kullanmayı nasip etsin. Gönül isterdi ki İl Özel İdaresindeki araçlar bize verilsin, fakat verilmedi. Zannettiler ki Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bu araçları vermezsek Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın halkına hizmet edemez, hizmeti aksatırlar, başarısız olurlar diye düşündüler.  Böyle bir zihniyet olamaz. Kim böyle bir düşünceye sahipse zaten kaybetmeye mahkumdur. Siz kimin malını kime vermeyerek başarı elde etmeye çalışıyorsunuz. Biz Aydın halkına hizmeti sonuna kadar veririz, kimsenin endişesi olmasın. Bu daha başlangıç” diye konuştu.

 OTOBÜS MÜJDESİ

  Aydın halkına yeni otobüslerin müjdesini de veren Başkan Çerçioğlu, “Şimdiden halkımıza müjdeyi vermek istiyorum. 6 hafta sonra Atatürk Kent Meydanı’nda yeni otobüslerimizi tanıtacağız.  Aydın halkı rahat ve konforlu yolculuk yapacak. Tüm otobüslerin içinde kamera sistemi olacak. Aydın halkına hayırlı olsun” diye konuştu.

 Alt yapı çalışmalarında kullanılacak araçlar için lokma hayrı yapılırken dualar okundu. 

 

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim