Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Her Alanda Hizmet Etme Gayretindeyiz

 
  
 
     
Her Alanda Hizmet Etme Gayretindeyiz

“Bugüne kadar ilçemiz genelinde vatandaşlarımızdan gelen taleplerin yanı sıra ekiplerimizce ihtiyaç olduğu tespit edilen bazı sokak ve caddelerimize 3 yüz adet çöp konteynırı ile 2 yüz adet yarım çöp varilini kendimiz ürettik

İncirliova Belediye Başkanlığı ilçe genelinde bulunan okul, cami, Kur’an Kursları, muhtarlık hizmet binaları ile sağlık ocaklarının önlerine konulması için yaklaşık 150 adet oturma bankı, 25 adet yolcu bekleme durağı ile 40 adet park ve bahçeler için küçük çöp kutularının dağıtımını gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin Fen İşleri ile Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne verdiği talimat sonrasında yapılan araştırmalar ile mahalle muhtarları ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda dağıtımı yapılan ürünlerin önümüzdeki günlerde de dağıtımına devam edileceği açıklandı.

25 ADET YOLCU BEKLEME DURAĞI ALINDI

Özellikle Büyükşehir Yasası ile birlikte köyden mahalle statüsüne dönüşen yerleşim birimlerindeki vatandaşlardan gelen yoğun talepler sonrasında İncirliova Belediye Başkanlığı 25 adet yolcu bekleme durağını da satın alarak tespit edilen noktalara yerleştirerek vatandaşların kullanımına tahsis etti. Yolcu duraklarının yanı sıra yine ilçe genelindeki park ve bahçelerdeki yaklaşık 50 adet çöp kovasının da değiştirilmesi işlemi gerçekleştirildi.

100 ADET ÇÖP KONTEYNIRI DAHA

Göreve geldiği günden bu yana özellikle çevre temizliğine büyük bir önem veren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale,  “Bugüne kadar ilçemiz genelinde vatandaşlarımızdan gelen taleplerin yanı sıra ekiplerimizce ihtiyaç olduğu tespit edilen bazı sokak ve caddelerimize 3 yüz adet çöp konteynırı ile 2 yüz adet yarım çöp varilini kendimiz ürettik. Önümüzdeki hafta içerisinde yüz adet çöp konteynırı daha alarak ihtiyaç olan yerlere konulmasını sağlayacağız. Bizler göreve geldiğimiz günden bu yana imkanlarımız doğrultusunda vatandaşlarımıza her alanda hizmet etme gayretindeyiz” dedi.

 

Facebook Twitter

 

Ege Haberleri

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi

Kış Turizminin Yeni Gözdesi: Denizli Kayak Merkezi


Zeytinköy'de Yangın

Zeytinköy'de Yangın 

Ege Haberleri Güncel Başlıklar

 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim