Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Sağlık

RSS

Ege'de çevre skandalı

Ege'de çevre skandalı Çevrecilerin uyarısı sonuçsuz kaldı. Söke Ovası’nda regülatörlerde biriken binlerce ton katı ve sıvı atık Ege Denizi ve Bafa Gölü Tabiat Parkı’na döküldü.

24 Eylül 2015


At eti ve hileli gıda satan firmalar açıklandı

At eti ve hileli gıda satan firmalar açıklandı Kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürecek şekilde bozulmuş, değiştirilmiş gıdaları üreten ve/veya satan ve taklit/tağşiş yaptığı kesinleşen firmalar ve ürünler

22 Temmuz 2015


İzmir'de Kuş Gribi

İzmir'de Kuş Gribi İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür’de bir evin bahçesinde telef olan dört tavukta kuş gribi tespit edildi.

18 Mayıs 2015


Gripten korunmak için Japon selamı

Gripten korunmak için Japon selamı SAMSUN Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, "Gripten korunmak için öpüşmekten, tokalaşmaktan, kucaklaşmaktan uzaklaşmak gerekiyor. Gerekirse Japon selamıyla selamlaşıp bu işle yetinmek gerektiğini düşünüyorum" dedi.

20 Mart 2015


İzmir'de Sanal hastane hizmete girdi

İzmir'de Sanal hastane hizmete girdi İZMİR'in Konak İlçesi'ndeki İbn-i Sina Sağlık Meslek ve Teknik Lisesi'nde görevli 4 öğretmenin hazırladığı proje kapsamında, liseye, İZKA ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün katkısıyla sanal hastane yapıldı. Toplam 429 bin 170 TL harcanarak...

20 Şubat 2015


Şeker ve Tuz Kullanımında Düzenleme

Şeker ve Tuz Kullanımında Düzenleme Bakanlığımız tarafından “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Şeker ve Tuz Kullanımı İle İlgili Düzenleme” yi içeren genelge yayınlandı.

01 Şubat 2015


İzmir'e gelen bu gemiyi durdurun!

İzmir'e gelen bu gemiyi durdurun! Çevre Mühendisleri Odası, İzmir Aliağa'ya sökülmek için gelmekte olan bir petrol tankerinde radyoaktif atık bulunduğunu belirterek, yetkililere gemiyi "durdurun" çağrısı yaptı..

31 Ocak 2015


Karşıyaka’da 14 şubat sürprizi

Karşıyaka’da 14 şubat sürprizi Ilıman iklimiyle kışları bahar havasında geçiren İzmirlileri 14 Şubat’ta “kar” sürprizi bekliyor.

14 Şubat 2014


Öne Çıkanlar

prev
1 / 10
next
 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim