Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Kadın

RSS

Saadet Öğretmen’den İzmir’e 1 Aralık çağrısı

Saadet Öğretmen’den İzmir’e 1 Aralık çağrısı Menderes ilçesinde yaşanan ve ülkeyi sarsan istismar dehşetini ortaya çıkaran Öğretmen Saadet Özkan’dan İzmir’e 1 Aralık’taki duruşmada çocuklara sahip çıkma çağrısı geldi.

29 Kasım 2016


İzmir'e yakışmadı!

İzmir'e yakışmadı! 25 Kasım’da Kadına Yönelik Şiddete karşı Uluslararası Mücadele Gününde İBB ile birlikte Alsancak Kıbrıs Şehitlerinde etkinlik düzenleyen Birleşik Kamu iş Konfederasyonu İzmir İl Temsilciliği Kadın Komitesinin açtığı pankartı ve gösterisine ne yazık ki hemcinsi İBB Genel Sekreter yardımcısı Aysel Özkan’dan engelleme geldi.

29 Kasım 2016


İzmir'de Süslü Kadınlar Bisiklet Turu heyecanı

İzmir'de Süslü Kadınlar Bisiklet Turu heyecanı Herşey 3 yıl önce burada başladı. İzmir’li Sema Gür, bir pazar günü kadın arkadaşlarını süslenip püslenip bisiklet turu yapmaya davet etti

23 Eylül 2015


Evde Çocuk Bakımı Ücreti İçin Başvurular Başladı

Evde Çocuk Bakımı Ücreti İçin Başvurular Başladı AVRUPA Birliği ile Türkiye'nin finanse ettiği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yönetiminde hayata geçirilen 'Evde Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi' adlı proje için başvurular başladı.

27 Haziran 2015


Eğitim İş: Kadın Özgürleşmeden Toplum Özgürleşemez!

Eğitim İş: Kadın Özgürleşmeden Toplum Özgürleşemez! İzmir’de ''Dünya Emekçi Kadınlar Günü’’ Birleşik Kamu İş Federasyonu’na bağlı Eğitim İş Sendikası İzmir şubelerince kutlandı. Et kinlik, Karşıyaka Çarşı girişinde yapılan basın açıklamasıyla başladı. Açıklamayı Eğitim-İş İzmir 1 No’lu Şube Örgütlenme Sekreteri Uygar Sunal yaptı.

10 Mart 2015


Yeni bir hobi edinmeye ne dersiniz...

Yeni bir hobi edinmeye ne dersiniz... Tenise başlayarak hem vücudunuzu forma sokabilir hem de eğlenceli zaman geçirebilirsiniz

18 Ocak 2015


14 yaşında binlerce anne var!

14 yaşında binlerce anne var! İzmir Feminist Kollektifi adlı kadın grubu 14 Şubat Sevgililer Günü'nü protesto etti.

15 Şubat 2014


“Giyecek bir şeyim yok!”

“Giyecek bir şeyim yok!” Yapılan araştırmaya göre kadınlar hayatı boyunca 3 bin kıyafet alıyor ama yüzde 60’ı aynı dertten mustarip...

14 Şubat 2014


1 | 2 | Sonraki Sayfa

Öne Çıkanlar

prev
1 / 10
next
 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim