Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Ekonomi

RSS

Yeni Zam Yolda

Yeni Zam Yolda 9 Eylül gününden itibaren 6 kuruşluk zam daha geliyor. Böylece, motorinin litre fiyatı üç günde toplam 13 kuruş artmış olacak.

07 Eylül 2017


İzmir'de suya yüzde 10 zam yapıldı

İzmir'de suya yüzde 10 zam yapıldı İZMİR'de içme suyunun metreküpünü 1 Ocak 2017 tarihinden geçerli olmak üzere yüzde 10 zamlandı.

29 Kasım 2016


İzmir Ayakkabı Fuarına Yoğun İlgi

İzmir Ayakkabı Fuarına Yoğun İlgi İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı (SHOEXPO 2016), 39. kez kapılarını açtı. Ünlü modacı Hakan Akkaya’nın ‘Siyah Cazibe’ isimli koleksiyon defilesine ev sahipliği yapacak olan fuarda, bu yıl ilk kez Uluslararası Ayakkabı Tasarım Yarışması da düzenlenecek.

09 Mart 2016


‘Türkiye’de bankalar havadan para kazanıyor’

‘Türkiye’de bankalar havadan para kazanıyor’ Marmara Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Gültekin Çetiner, Türkiye’de bankaların havadan para kazandığını belirterek "Parayı devlet üretmiyor, bankalar bilgisayar tuşlarına basarak havadan var ediyorlar. Vatandaş ise bankalara kendilerinin yatırdığı parayı bankaların başkalarına borç verdiğini zannediyor" dedi.

20 Mart 2015


Abonelik açma kapama ücreti artık ödenmeyecek!

Abonelik açma kapama ücreti artık ödenmeyecek! Tüketici Kanunu’nun son iki yönetmeliği de Başbakanlık’a gönderildi. Yapılan değişiklikler aboneden açma-kapama ücreti alınmasına son veriyor

20 Ocak 2015


Cep Telefonu İçin Taksit Formülü Bulundu

Cep Telefonu İçin Taksit Formülü Bulundu 1 Şubat 2014 itibariyla başlayan cep telefonunda kredi kartına taksitle satış yasağına karşı formül bulundu. Birçok teknoloji mağazasında yer alan hediye kartları, tüketicilerin taksitle cep telefonu alınabilmesi için yeni bir alternatif oldu. Bu hediye kartlarının taksitle satılmasının önündeyse herhangi bir yasal engel bulunmuyor.

02 Şubat 2014


Doların ateşi bir türlü düşmüyor!

Doların ateşi bir türlü düşmüyor! Merkez Bankası ''yalnız benim için bak yeşil, yeşil'' dedi ama dolar yine de yapacağını yaptı! Bakmadı! Bakmıyor... Aldı başını gidiyor! Nereye kadar? İşte ''O'' meçhul... ''Son ümidim de sensin!'' FED'in kararlarına kaldı, son ümitler. Saat 21.00 e kilitlendi tüm ekonomistler!

29 Ocak 2014


Ayakkabıda yaz sezonu İzmir’de açıldı

Ayakkabıda yaz sezonu İzmir’de açıldı İzmir’in en renkli fuarlarından birisi olan “Ayakkabı Yaz 35’inci İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı” düzenlenen tören ile açıldı

09 Ocak 2014


Öne Çıkanlar

prev
1 / 10
next
 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim