Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

İnternet

RSS

İzmir'de kablosuz internetin ücretsiz olduğu açık alanlar

İzmir'de kablosuz internetin ücretsiz olduğu açık alanlar İzmir Büyükşehir Belediyesi, son yılların en önemli ihtiyacı durumundaki internet hizmetini ücretsiz olarak, ketin meydan ve belirli yerlerinde vermek için çalışma başlattı. Kentin en yoğun 8 noktasında, ücretsiz wi-fi (kablosuz internet) dönemi başladı.

24 Şubat 2015


İzmir'de Üniversiteli Gençten Yerli Sosyal Paylaşım Sitesi

İzmir'de Üniversiteli Gençten Yerli Sosyal Paylaşım Sitesi İzmir'de üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Mert Oral, müzik ve fotoğraf paylaşımına olanak sağlayan internet sitesi hazırladı.

20 Ocak 2015


Facebook hayatımızda neler değiştirdi

Facebook hayatımızda neler değiştirdi İşte Facebook'un gidişatını değiştirdiği gelişmeler

14 Şubat 2014


Facebook'a Girdi, 76 Bin Lira Kazandı

Facebook'a Girdi, 76 Bin Lira Kazandı Facebook'taki bir açığı keşfeden Brezilyalı mühendis 33 bin 500 dolarlık para ödülünün sahibi oldu.

27 Ocak 2014


''WhatsApp'' kullananlar dikkat!

''WhatsApp'' kullananlar dikkat! İlk bilgisayarlar çıktı, sonra internet, sosyal paylaşım siteleri, facebook, twitter, google+,friendfeed v.s.Sonra akıllı telefonlar! İnsan aklının ürettiği ürünler, insan aklını idare etmeye başladılar.

19 Ocak 2014


İnternete sansür kaygı verici bir düzenleme

İnternete sansür kaygı verici bir düzenleme TÜSİAD, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nun gündemine gelen "Torba Tasarı"nın, internette sansür uygulamalarını artıracak nitelikte, kaygı verici bir düzenleme olduğunu vurguladı.

13 Ocak 2014


Öne Çıkanlar

prev
1 / 10
next
 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim