Sitene ekle Facebook'tan bizi takip edin! Twitter'dan bizi takip edin! Anketler Hava Durumu Öğretmenin Pusulası RSS Haber Kaynağı Anasayfa Foto Galeri Video Galeri Güncel Eğitim'de Ara Youtube e-Bordro Güncel Eğitim Araç Çubuğunu indir Gazetelerin ilk sayfasını oku Çocuklar için oyunlar İletişim formu Ekibimiz (Künye) Güncel Eğitim Haberleri Facebook Sayfamızı Beğen!
İzmir Gündem Ekonomi Etkinlik Sanat Eğitim Kadın Sağlık Teknoloji İnternet Spor
 

Teknoloji

RSS

Whatsapp Artık Bilgisayar'da

Whatsapp Artık Bilgisayar'da Popüler chat uygulaması Whatsapp artık akıllı telefonların yanı sıra bilgisayarlara da kurulabilecek. Böylelikle bilgisayarlardan telefonlara yazışma olanağı sağlanacak.

23 Ocak 2015


Projeksiyonlu Cep Telefonu

Projeksiyonlu Cep Telefonu böylece cep telefonlarındaki verileri, bir projeksiyon cihazına ihtiyaç olmadan, üç adet lazer yardımıyla 120 ekran TV boyutunda yansıtabilecek

21 Ocak 2015


Karanlıkta Yol Gösteren Halı

Karanlıkta Yol Gösteren Halı Footlume içerisine yerleştirilen özel ışıklar, üzerlerine basıldığında yanmaya başlıyor ve kullanıcısına yol gösteriyor.

21 Ocak 2015


Teknolojide de iddialı

Teknolojide de iddialı TÜRK seramik sektörünün lider markası Ege Seramik ve Ege Vitrifiye geliştirdikleri mobil uygulama ile dijital iletişim kanallarında da öncü oldu.

23 Şubat 2014


Flaş! Flaş! Flaş! Porsche'un atasını buldular

Flaş! Flaş! Flaş! Porsche'un atasını buldular Avusturya’da terk edilmiş bir ahırda, 4 yıl kullanıldıktan sonra 112 yıldır hiç dokunulmamış bir Porsche bulundu. ''DEDE PORSCHE''

29 Ocak 2014


Dijital Fotoğraf Makinalarının Gelişimi

Dijital Fotoğraf Makinalarının Gelişimi Bu yazı dizisinde sizlere elimden geldiğince Dijital Fotoğraf makinalarının evrimleşmesini ve makinalarda kullanılan temel parçaları anlatarak hayatımıza girmiş olan bu cihazları daha yakından tanıyıp üzerlerindeki teknolojilere daha hakim olmanıza yarayacak bilgileri sunmaya çalışacağım.

23 Ocak 2014


Kredi Kartlarına Yeni Dönem!

Kredi Kartlarına Yeni Dönem! Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik değişikliği akılları karıştırdı. Telekomünikasyonla ilgili belirsizlik esnafı zor duruma soktu.

12 Ocak 2014


Öne Çıkanlar

prev
1 / 10
next
 

EGESES Ege'nin Sesi... egeseshaber@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim